Ludzie

justynam

Justyna Muszyńska

Doradca Marketingowy

Justyna Muszyńska jest wieloletnim praktykiem marketingowym oraz współwłaścicielem Agencji Reklamowej KOMPAS ArtStudio. Jej klientami są zarówno spółki giełdowe jak i małe, kilkuosobowe przedsiębiorstwa.

Przez kilka lat pełniła funkcję Dyrektora ds Marketingu we wrocławskiej spółce akcyjnej, prowadzącej handel B2B.

Jest absolwentką studiów magisterskich na Politechnice Wrocławskiej, na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz absolwentką studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej, na kierunku Rachunkowość i Kontrola finansowa.

Jest autorem bloga o marketingu i reklamie – kompasartstudio.wordpress.com, gdzie publikuje swoje artykuły z zakresu doradztwa marketingowego, grafiki i reklamy oraz autorem Poradnika Marketingowego dla właścicieli małych i średnich firm.

e-mail: justyna@kompasartstudio.pl

telefon: +48 (0) 695 921 708


—————————————————————————————————————————————————–

rafal_rzezniak

Rafał Rzeźniak

Grafik

Rafał Rzeźniak jest absolwentem wzornictwa przemysłowego i grafiki użytkowej na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz współwłaścicielem Agencji Reklamowej KOMPAS ArtStudio .
Od 2005 roku świadczy usługi graficzne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się w dziedzinie graficznych form wizualnych takich jak: opakowania, katalogi wizerunkowe, broszury, reklamy prasowe, liczne kreacje marketingowe.

e-mail: rafal@kompasartstudio.pl

telefon: + 48 (0) 505 601 525

—————————————————————————————————————————————————–

Wojtek Kaczmarek

Wojtek Kaczmarek

Programista

Wojtek Kaczmarek jest właścicielem firmy informatycznej BOK 11 Solutions. Świadczy szeroki zakres usług informatycznych, m.in.: outsourcing usług informatycznych, wdrożenia systemów CMS oraz innych systemów portalowych, diagnostykę informatyczną i wiele innych.

W Agencji Reklamowej KOMPAS ArtStudio zajmuje się wdrażaniem sklepów internetowych, tworzeniem stron WWW oraz bieżącym wsparciem technicznym.

e-mail: wojtek@kompasartstudio.pl

telefon: + 48 (0) 504 428 204