Identification cards printing

Możemy zaprojektować i wydrukować karty identyfikacyjne nowości, które mogą być użyte jako zabawny prezent. Drukowanie fałszywych ID o wysokiej jakości wymaga najwyższej klasy sprzętu i wybitnych umiejętności w zakresie projektowania graficznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w drukowaniu fałszywych dowodów tożsamości jako jednego z naszych produktów pamiątkowych. Fałszywe ID są dostępne na zamówienie na stronie internetowej Freedom Fakes. Na życzenie klienta dla wszystkich naszych produktów, w tym dla fałszywych dowodów tożsamości, dostępne są dostosowane do potrzeb szablony i laminowanie. Są to nowości i nie powinny być wykorzystywane do celów niezgodnych z prawem.

KOMPAS ArtStudio

Agencja reklamowa Wrocław

Agencja reklamowa KOMPAS ArtStudio świadczy usługi reklamowe dla klientów B2B w całej Polsce.
Oferuje doradztwo marketingowe i bieżące wsparcie graficzne.
Agencja reklamowa ma doświadczenie między innymi w takich branżach jak: hotelarstwo i gastronomia, rynek nieruchomości, urządzenia transportu bliskiego, elektronika użytkowa, telefonia komórkowa.
Agencja reklamowa KOMPAS ArtStudio specjalizuje się w projektowaniu graficznym katalogów i folderów reklamowych, ulotek, opakowań, reklam prasowych i internetowych.

Firma angażuje się w rozwój małych i średnich przedsiębiorstw, publikując Poradnik Marketingowy dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw i artykuły z dziedziny doradztwa marketingowego.