Charytatywnie

Akcja Poznajemy WROCŁAW z AS Apartments

Od 2011 roku jesteśmy Partnerem akcji Poznajemy WROCŁAW z AS Apartments, w ramach której zapraszamy do Wrocławia dzieci z Domów Dziecka.

Organizatorem akcji jest firma AS Apartments, oferująca noclegi w apartamentach w Centrum Wrocławia.

Dzieciom i ich opiekunom, AS Apartments oferuje bezpłatny nocleg w swoich apartamentach, a Partnerzy akcji, pomagają w zorganizowaniu harmonogramu zwiedzania Wrocławia oraz zapewniają dzieciom mnóstwo atrakcji np. szaleństwa wodne we Wrocławkim Aquaparku.

Więcej informacji na temat akcji Poznajemy WROCŁAW z AS Apartments, znaleźć można na stronie Poznajemy WROCŁAW z AS Apartments.


NYATRI – Fundacja Pomocy Dzieciom TYBETU

Od 2009 roku wspieramy Fundację NYATRI, która koncentruje swoje działania na pomocy małym Tybetańczykom z Dolanji.

W wiosce Dolanji w indyjskich Himalajach mieści się obóz uchodźców tybetańskich. Mieszka tam około 1 tys. Tybetańczyków, z czego połowa to dzieci – sieroty, półsieroty lub pochodzące ze skrajnie biednych rodzin. Część chłopców mieszka w przyklasztornym internacie Bon Children’s Welfare Centre (BCWC), gdzie kształcą się na przyszłych mnichów. Jednak zdecydowana większość z nich po ukończeniu szkoły rozpocznie świeckie życie.

Fundację Nyatri wspierać można na różnych płaszczyznach, uczestnicząc w takich programach jak: Program Adopcja Serca, Program Edukacja, czyProgram Opieka Medyczna.