Wzornictwo użytkowe

Kolekcja obudów z postaciami z bajek Walta Disneya

Disney logo

Obudowa Disney Mickey Mouse

Obudowa Disney Kubuś Puchatek

Obudowa Disney Kaczor Donald

Kolekcja pokrowców Teatr Cieni na telefony komórkowe oraz odtwarzacze MP3/MP4/iPOD

Pokrowiec Teatr Cieni

Jesienią 2007 roku przygotowaliśmy dla naszego klienta autorską, limitowaną kolekcję pokrowców Teatr Cieni do telefonów komórkowych. Każda postać na pokrowcu została narysowana przez naszego grafika, a zainspirowana teatrem, muzyką, baletem i pięknymi kobietami. Każda postać z Teatru Cieni ma swój charakter i niepowtarzalny urok.

Podczas projektowania pokrowców, trudnym wyborem był dobór kolorystki, która musiała integrować się z treścią. Początkowo był to czarny obraz na białym tle rodem z twórczości Kazimierza Malewicza. Jednak ocieplenie kolorów przez zastosowanie sylwety, okazało się lepszym “środowiskiem” dla subtelnej teatralnej tematyki i ostatecznie powstały pokrowce w kolorze słonecznym i brązowym. Więcej informacji o pokrowcach Teatr Cieni znajdziesz w artykule Piękno, subtelność i magia … pokrowce Teatr Cieni.

Pokrowce Teatr Cieni

Szkice koncepcyjne akcesoriów do urządzeń mobilnych

Wzornictwo użytkowe_ładowarki

Dla producenta akcesoriów do urządzeń mobilnych przygotowaliśmy szkice koncepcyjne ładowarek do akumulatorów. Zaprojektowaliśmy ładowarkę ze zwijanym kablem i diodami, sygnalizującymi proces ładowania baterii. Elegancką, srebrną ładowarkę z podświetlanym pierścieniem. Ładowarkę z ruchomym ramieniem, pełniącą jednocześnie funkcję uchwytu na telefon. Ładowarki awaryjne na akumulatory konsumenckie i inne.

Wzornictwo użytkowe_ładowarki

Wizualizacje 3D

Wizualizacje 3D