Identification cards printing

Możemy zaprojektować i wydrukować karty identyfikacyjne nowości, które mogą być użyte jako zabawny prezent. Drukowanie fałszywych ID o wysokiej jakości wymaga najwyższej klasy sprzętu i wybitnych umiejętności w zakresie projektowania graficznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w drukowaniu fałszywych dowodów tożsamości jako jednego z naszych produktów pamiątkowych. Fałszywe ID są dostępne na zamówienie na stronie internetowej Freedom Fakes. Na życzenie klienta dla wszystkich naszych produktów, w tym dla fałszywych dowodów tożsamości, dostępne są dostosowane do potrzeb szablony i laminowanie. Są to nowości i nie powinny być wykorzystywane do celów niezgodnych z prawem.

Konto

Dostęp do zakładki Konto jest możliwy po zalogowaniu. Login i hasło dostępu do panelu zarządzania projektami, otrzymują klienci, dla których aktualnie przygotowujemy projekty marketingowe.

Jak sprawnie Zarządzać Projektami ?

Pracując równolegle nad kilkoma projektami zauważyliśmy, że „wąskim gardłem” większości projektów jest przepływ informacji, pomiędzy osobami zaangażowanymi w realizację danego projektu.

Na przykład, przygotowanie strony internetowej wymaga ścisłej współpracy kilku osób:

  • grafika, który przygotowuje projekt strony internetowej,
  • informatyka, który tą stronę programuje,
  • przedstawiciela naszej agencji marketingowej, który koordynuje ten projekt oraz przekazuje grafikowi i informatykowi wytyczne klienta, a klientowi efekt pracy grafika i informatyka;
  • osoby decyzyjnej po stronie klienta, która akceptuje projekty.

Im więcej osób zaangażowanych w projekt, tym więcej przesłanych e-maili, plików, telefonów i chaosu informacyjnego. To wszystko powoduje, że prace nad danym projektem trwają dłużej.

Szukając sposobu na usprawnienie procesu Zarządzania Projektami, postanowiliśmy skorzystać z programu do zdalnego zarządzania projektami.

Jakie są zalety takiego programu?

Można w nim zamieścić pliki ważące do 100 MB, dzięki czemu na skrzynki e-mailowe naszych klientów nie trafiają ciężkie pliki z projektami oraz nie musimy korzystać z ftp-a, aby przesłać naszym klientom projekty do akceptacji.

Wspólnie z naszymi klientami ustalamy harmonogram działań marketingowych, który przenosimy do programu. Wpisujemy daty, kiedy dane zlecenie ma być wykonane, a program automatycznie przypomina nam co i kiedy mamy zrobić.

Wszystkie osoby zaangażowane w dany projekt, mogą komentować wstępne projekty, dzielić się swoimi spostrzeżeniami, sugerować poprawki, zgłaszać swoje pomysły. W ten sposób cała historia i wszystkie uwagi, związane z pracą nad danym projektem znajdują się w jednym miejscu.

Każdy nasz klient może korzystać z programu do zdalnego zarządzania projektami. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i zalogować się do programu poprzez panel logowania:

Korzystanie z programu do zdalnego zarządzania projektami jest korzystne zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Klienci mogą śledzić na bieżąco postęp prac nad ich zleceniami oraz w każdej chwili mają dostęp do pełnej dokumentacji, związanej z danym projektem, a my mamy lepiej zorganizowaną pracę.